-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги у сфері розвитку Інтернету (підключення та надання доступу до мережі інтернет)
Тендер Prozorro UA-2018-01-26-001831-a
Послуги у сфері розвитку Інтернету (підключення та надання доступу до мережі інтернет)
Завершена
1 880 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 400.00 UAH
Період оскарження:
26.01.2018 15:32 - 08.02.2018 00:00
Нічого не знайдено.