-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кефір, ряжанка, сматана
Тендер Prozorro UA-2023-03-14-008651-a
Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначена у Додатку 2 до тендерної документації "ТЕХНІЧНА СПЕЦИФІКАЦІЯ".
Завершена
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
Номер:
cb77b3d9691b4f34a7ed7bbae098cf8b
Внутрішній номер закупівлі:
17232647
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-14-008651-a
Замовник:
РОМАНІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188435
-
Адреса:
13002, Україна, Житомирська область, селище міського типу Романів, вулиця МІЖГІРНА, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Боровська-Дюдіна Інна Геннадіївна 380965382272 romanov-internat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15550000-8 Молочні продукти різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.03.2023 14:58 - 19.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
14.03.2023 14:58 - 22.03.2023 00:00
Аукціон:
22.03.2023 00:03 - 22.03.2023 00:03
Період кваліфікації:
22.03.2023 00:03 - 23.03.2023 12:22
Період завантаження договору:
29.03.2023 00:00 - 08.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴300 000.00 Кефір, ряжанка, сматана