• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Кефір, ряжанка, сматана

Оголошено тендер

300 000.00 UAH
Номер: efa66f221c8d41269df8a655a4b5f184
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-03-14-004565-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: РОМАНІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТНОЇ РАДИ
Замовник: РОМАНІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Кефір, ряжанка, сматана
Примітки: згідно потреби
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різні
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 14.03.2023 14:48

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума300 000.00 UAH