-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ШГВ23П-027 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з проведення екологічного моніторингу стану навколишнього середовища до та після проведення планованої діяльності АТ "Укргазвидобування" (на виконання умов Висновків з ОВД з продовження, отримання спеціальних дозволів на користування надрами))
Тендер Prozorro UA-2023-03-02-007183-a
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: відповідно до документації
Завершена
959 138.57
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 591.39 UAH
мін. крок: 1% або 9 591.39 UAH
Номер:
2a05d5da162a4ee1a69f6bf6482c50b6
Внутрішній номер закупівлі:
17135385
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-02-007183-a
Замовник:
АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Шебелинкагазвидобування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00153146
-
Адреса:
64250, Україна, Харківська область, смт. Донець, вул. Стадіонна, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сергій Демченко +380675775883 serhii.demchenko@ugv.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
959 138.57 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.03.2023 17:20 - 07.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
02.03.2023 17:20 - 10.03.2023 17:00
Аукціон:
10.03.2023 17:00 - 10.03.2023 17:00
Період кваліфікації:
10.03.2023 17:00 - 17.03.2023 14:39
Період завантаження договору:
23.03.2023 00:00 - 02.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴959 138.57 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з проведення екологічного моніторингу стану навколишнього середовища до та після проведення планованої діяльності АТ "Укргазвидобування" (на виконання умов Висновків з ОВД з продовження, отримання спеціальних дозволів на користування надрами))