-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ШГВ23П-027 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з проведення екологічного моніторингу стану навколишнього середовища до та після проведення планованої діяльності АТ "Укргазвидобування" (на виконання умов Висновків з ОВД з продовження, отримання спеціальних дозволів на користування надрами))
Тендер Prozorro UA-2023-03-02-007183-a
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: відповідно до документації
Завершена
959 138.57
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 591.39 UAH
мін. крок: 1% або 9 591.39 UAH
Період оскарження:
02.03.2023 17:20 - 07.03.2023 00:00
Нічого не знайдено.