-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення екологічного моніторингу стану навколишнього середовища до та після проведення планованої діяльності АТ "Укргазвидобування" (на виконання умов Висновків з ОВД з продовження, отримання спеціальних дозволів на користування надрами
Оголошено тендер
959 138.57
UAH
Номер:
1a24d22d6b6b45f990b7489759d93ad9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-02-27-000540-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Шебелинкагазвидобування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00153146
-
Адреса:
64250, Україна, Харківська область, селище міського типу Донець, вул. СТАДІОННА, будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Шебелинкагазвидобування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00153146
-
Адреса:
64250, Україна, Харківська область, смт. Донець, вул. Стадіонна, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
959 138.57 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з проведення екологічного моніторингу стану навколишнього середовища до та після проведення планованої діяльності АТ "Укргазвидобування" (на виконання умов Висновків з ОВД з продовження, отримання спеціальних дозволів на користування надрами
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення
Дата опублікування:
27.02.2023 10:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума959 138.57 UAH