• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

м'ясо свійських тварин (м'ясо свинини (задня стегнова частина м’якуш без кісток) заморожене, філе куряче охолоджене, гомілка куряча охолоджена, четвертина куряча охолоджена, стегно куряче охолоджене, печінка яловича заморожена)

Завершена

271 909.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 359.55 UAH
Номер: 4fe77bd6dd294b5a91f2339bba1183c4
Внутрішній номер закупівлі: 1711766
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-01-12-000597-a   
Замовник: Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Диканської районної державної адміністрації
Контактна особа: Попова Наталія Борисівна +380535191167 dicrn@ukr.net http://dikmetod.ucoz.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 271 909.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 359.55 UAH
Період уточнення: 12.01.2018 15:18 - 18.01.2018 17:00
Період прийому пропозицій: 12.01.2018 15:18 - 28.01.2018 17:00
Аукціон: 29.01.2018 15:04 - 29.01.2018 15:31
Період кваліфікації: 29.01.2018 15:31 - 07.02.2018 16:59
Період завантаження договору: 07.02.2018 16:06 - 27.02.2018 16:06

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
м'ясо свійських тварин (м'ясо свинини (задня стегнова частина м’якуш без кісток) заморожене, філе куряче охолоджене, гомілка куряча охолоджена, четвертина куряча охолоджена, стегно куряче охолоджене, печінка яловича заморожена)
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 3740 кілограм
Період постачання 10.02.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 38500, Україна, Полтавська область, смт. Диканька, вул. Незалежності, 117 та підпорядковані навчальні заклади Замовника На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Аврахова Катерина Григорівна

Оскарження: 29.01.2018 15:31 - 18.02.2018 00:00
Початкова пропозиція 271 909.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
189 400.32 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.02.2018 15:03
Документи 4
Скарги 0
ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ "ФОРВАРД-ГРУП"

Оскарження: 07.02.2018 15:03 - 18.02.2018 00:00
Початкова пропозиція 235 208.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
216 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.02.2018 16:06
Документи 7
Скарги 0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МАЗАРАТІЙ НАТАЛІЯ ІВАНІВНА

Оскарження: 07.02.2018 16:06 - 18.02.2018 00:00
Початкова пропозиція 271 894.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
271 894.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.02.2018 16:59
Документи 6
Скарги 0

Контракти

Номер: 8c8e4fba505d48c0a77228a06515f909
Ідентифікатор договору: UA-2018-01-12-000597-a-b1
Постачальник: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МАЗАРАТІЙ НАТАЛІЯ ІВАНІВНА
Номер договору: 10
Сума договору: 271 894.80 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 20.02.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання: 20.02.2018 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір.pdf
p7s
sign.p7s