-
Відкриті торги
-
КЕП
м'ясо свійських тварин (м'ясо свинини (задня стегнова частина м’якуш без кісток) заморожене, філе куряче охолоджене, гомілка куряча охолоджена, четвертина куряча охолоджена, стегно куряче охолоджене, печінка яловича заморожена)
271 894.80
UAH з ПДВ
Номер:
8c8e4fba505d48c0a77228a06515f909
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-12-000597-a-b1
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МАЗАРАТІЙ НАТАЛІЯ ІВАНІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2707716424
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МАЗАРАТІЙ НАТАЛІЯ ІВАНІВНА +380982619734 mazaratiy_natalia@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 36002, Полтавська обл., місто Полтава, ВУЛИЦЯ НАВРОЦЬКОГО, будинок 15, квартира 51
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Номер договору:
10
Дата підписання:
20.02.2018 00:00
Період дії договору:
20.02.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору:
271 894.80 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 271 894.80 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
м'ясо свійських тварин (м'ясо свинини (задня стегнова частина м’якуш без кісток) заморожене, філе куряче охолоджене, гомілка куряча охолоджена, четвертина куряча охолоджена, стегно куряче охолоджене, печінка яловича заморожена)
Кількість
3740 кілограм
Період постачання
10.02.2018 - 31.12.2018
Місце постачання
38500, Україна, Полтавська область, смт. Диканька, вул. Незалежності, 117 та підпорядковані навчальні заклади Замовника
На карті