-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
м'ясо свійських тварин (м'ясо свинини (задня стегнова частина м’якуш без кісток) заморожене, філе куряче охолоджене, гомілка куряча охолоджена, четвертина куряча охолоджена, стегно куряче охолоджене, печінка яловича заморожена)
Тендер Prozorro UA-2018-01-12-000597-a
Завершена
271 909.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 359.55 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 359.55 UAH
Період уточнення:
12.01.2018 15:18 - 18.01.2018 17:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим