-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Встановлення дверей, вікон і пов’язаних конструкцій (Послуги)
Тендер Prozorro UA-2023-02-15-011147-a
Завершена
800 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 000.00 UAH
Номер:
69ebdd713afb42feb78f10448c7c6ff0
Внутрішній номер закупівлі:
16988370
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-15-011147-a
Замовник:
Відділ освіти виконавчого комітету Березанської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22203100
-
Адреса:
07540, Україна, Київська область, Березань, вул. Набережна, 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Козлова Вікторія Валеріївна +380457663996 berezan-osvita@ukr.net http://berezan-osvita.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45421100-5 Встановлення дверей, вікон і пов’язаних конструкційАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
800 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.02.2023 15:39 - 20.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
15.02.2023 15:39 - 23.02.2023 15:44
Період кваліфікації:
23.02.2023 15:46 - 24.02.2023 09:36
Період завантаження договору:
02.03.2023 00:00 - 12.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴800 000.00 Встановлення дверей, вікон і пов’язаних конструкцій (Послуги зі встановлення дверей, вікон і пов’язаних конструкцій