-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Встановлення дверей, вікон і пов’язаних конструкцій (Послуги)
Оголошено тендер
800 000.00
UAH
Номер:
bf5dddbb210b45a4a53357b8ce48f320
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-02-15-003053-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти виконавчого комітету Березанської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22203100
-
Адреса:
07540, Україна, Київська область, Березань, вул. Набережна, 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Відділ освіти виконавчого комітету Березанської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22203100
-
Адреса:
07540, Україна, Київська область, Березань, вул. Набережна, 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
800 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Встановлення дверей, вікон і пов’язаних конструкцій (Послуги)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45421100-5 Встановлення дверей, вікон і пов’язаних конструкцій
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
15.02.2023 14:48
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Встановлення дверей, вікон і пов’язаних конструкцій (Послуги)
Кількість
570 штуки
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписВстановлення дверей, вікон і пов’язаних конструкцій (Послуги )
Сума800 000.00 UAH