• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Молоко пастеризоване

Були внесені зміни стосовно надання Учасником додоткової інформації щодо якісних характеристик товару та умов технічної забеспеченості . В тендерній документації (зі змінами) змінені пункти - закреслені, додані - виділені жовтим кольором. У зв"язку з тим ,що встановлений кінцевий строк подачи тендерних пропозицій 19.01.2018 не є вичерпаним , умови проведення закупівлі не потребують його подовження.

Завершена

536 940.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 1 000.00 UAH
Номер: 74a0d42091fd4734a8b322a47c509df3
Внутрішній номер закупівлі: 1693140
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-01-04-000280-a   
Замовник: КП "Комунальний заклад "Криворізький протитуберкульозний диспансер № 2"ДОР""
Контактна особа: Катерина Попова +380676644803 krtub2@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 536 940.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 000.00 UAH
Період уточнення: 04.01.2018 10:31 - 09.01.2018 16:00
Період прийому пропозицій: 04.01.2018 10:31 - 19.01.2018 16:00
Аукціон: 22.01.2018 14:28 - 22.01.2018 14:49
Період кваліфікації: 22.01.2018 14:49 - 30.01.2018 16:24
Період завантаження договору: 22.01.2018 14:49 - 11.02.2018 14:49

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
МОЛОКО ПАСТЕРИЗОВАНЕ ; Молоко та вершки (155150000-6)
Код ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершки
Кількість 28260 літр
Період постачання 05.02.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 50037, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, Кемерівська,35 ; Камінського 4-а ; Криворожский р-н, пгт. Христофоровка, ул. Азарнова, 17 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Спарта 2015

Оскарження: 22.01.2018 14:49 - 10.02.2018 00:00
Початкова пропозиція 367 945.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
362 858.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.01.2018 16:24
Документи 45
Скарги 0
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЮРІЯ"
Початкова пропозиція 401 857.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
364 271.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: afb5f08c05d147cc8f23b2bcb9c79dc2
Ідентифікатор договору: UA-2018-01-04-000280-a-c1
Постачальник: ТОВ Спарта 2015
Номер договору: 6/х
Сума договору: 362 858.40 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 14.02.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 14.02.2018 11:10
Статус:
Підписаний
png
договір молоко 001.png
png
договір молоко2 001.png
png
договір молоко3 001.png
png
специфікація молоко 001.png
png
графік поставки 001.png
p7s
sign.p7s