-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Молоко пастеризоване
Тендер Prozorro UA-2018-01-04-000280-a
Були внесені зміни стосовно надання Учасником додоткової інформації щодо якісних характеристик товару та умов технічної забеспеченості . В тендерній документації (зі змінами) змінені пункти - закреслені, додані - виділені жовтим кольором. У зв"язку з тим ,що встановлений кінцевий строк подачи тендерних пропозицій 19.01.2018 не є вичерпаним , умови проведення закупівлі не потребують його подовження.
Завершена
536 940.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 1 000.00 UAH
Період уточнення:
04.01.2018 10:31 - 09.01.2018 16:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим