-
Відкриті торги
-
КЕП
Молоко пастеризоване
362 858.40
UAH з ПДВ
Номер:
afb5f08c05d147cc8f23b2bcb9c79dc2
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-04-000280-a-c1
Постачальник:
ТОВ Спарта 2015
×
-
Код ЄДРПОУ:
39625877
-
Контактна особа:
Андріасян Михайло Аркадійович +380505699382 sparta_2015@i.ua
-
Адреса:
27200, Україна, Кіровоградська область, місто Долинська, вулиця Центральна 144
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Номер договору:
6/х
Дата підписання:
14.02.2018 11:10
Період дії договору:
14.02.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
362 858.40 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 362 858.40 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
МОЛОКО ПАСТЕРИЗОВАНЕ ; Молоко та вершки (155150000-6)
Кількість
28260 літр
Період постачання
05.02.2018 - 31.12.2018
Місце постачання
50037, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, Кемерівська,35 ; Камінського 4-а ; Криворожский р-н, пгт. Христофоровка, ул. Азарнова, 17
На карті