-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кейтерингові послуги (послуги з харчування учнів 1-4 класів, дітей пільгових категорій, інших категорій учнів у закладах загальної середньої освіти Ємільчинської селищної ради)
Тендер Prozorro UA-2023-02-02-017032-a
Завершена
7 859 586.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 39 297.93 UAH
мін. крок: 0.5% або 39 297.93 UAH
Номер:
431e730e8ece4225a3f590defd3e33c3
Внутрішній номер закупівлі:
16839199
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-02-017032-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЄМІЛЬЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41860521
-
Адреса:
11201, Україна, Житомирська область, СЕЛИЩЕ МІСЬКОГО ТИПУ ЄМІЛЬЧИНЕ, ВУЛИЦЯ ВІЙСЬКОВА, БУДИНОК 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лозко Наталія Валеріївна +380967782126 41860521@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
7 859 586.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.02.2023 09:30 - 08.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
03.02.2023 09:30 - 11.02.2023 09:30
Період кваліфікації:
11.02.2023 09:32 - 13.02.2023 16:11
Період завантаження договору:
19.02.2023 00:00 - 01.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 859 586.00 Кейтерингові послуги (послуги з харчування учнів 1-4 класів, дітей пільгових категорій, інших категорій учнів у закладах загальної середньої освіти Ємільчинської селищної ради)