-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кейтерингові послуги (послуги з харчування учнів 1-4 класів, дітей пільгових категорій, інших категорій учнів у закладах загальної середньої освіти Ємільчинської селищної ради)
Оголошено тендер
7 859 586.00
UAH
Номер:
0e170207d5624aa6b99097d5c21a035f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-02-02-005235-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЄМІЛЬЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41860521
-
Адреса:
11201, Україна, Житомирська область, СЕЛИЩЕ МІСЬКОГО ТИПУ ЄМІЛЬЧИНЕ, ВУЛИЦЯ ВІЙСЬКОВА, БУДИНОК 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЄМІЛЬЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41860521
-
Адреса:
11201, Україна, Житомирська область, СЕЛИЩЕ МІСЬКОГО ТИПУ ЄМІЛЬЧИНЕ, ВУЛИЦЯ ВІЙСЬКОВА, БУДИНОК 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
7 859 586.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кейтерингові послуги (послуги з харчування учнів 1-4 класів, дітей пільгових категорій, інших категорій учнів у закладах загальної середньої освіти Ємільчинської селищної ради)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
02.02.2023 16:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума7 859 586.00 UAH