-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з прибирання приміщень та прибудинкової території
Тендер Prozorro UA-2023-01-18-013127-a
Завершена
380 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 900.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 900.00 UAH
Номер:
d867dfb94c3948c6ae542910e17c2568
Внутрішній номер закупівлі:
16639560
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-18-013127-a
Замовник:
Філія акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України»«Житомирська регіональна дирекція»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40020187
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Театральна, ,буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Володимир Кучеренко +380974941905 zampotehtv@gmail.com https://zt.suspilne.mediazt/
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
380 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.01.2023 16:07 - 23.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
18.01.2023 16:07 - 26.01.2023 00:00
Аукціон:
26.01.2023 00:00 - 26.01.2023 00:00
Період кваліфікації:
26.01.2023 00:00 - 31.01.2023 10:56
Період завантаження договору:
06.02.2023 00:00 - 16.02.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴380 000.00 Послуги з прибирання приміщень та прибудинкової території