• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з прибирання приміщень та прибудинкової території

Оголошено тендер

380 000.00 UAH
Номер: c0696a0e9242477fa742929daaf6cc42
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-01-18-004048-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Філія акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України»«Житомирська регіональна дирекція»
Замовник: Філія акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України»«Житомирська регіональна дирекція»
Очікувана вартість: 380 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з прибирання приміщень та прибудинкової території
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибирання
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 18.01.2023 15:50

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Прибирання приміщень та прибудинкової території
Код ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибирання
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума260 000.00 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума120 000.00 UAH