-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бензин А-92, Дизельне паливо (код (ДК 021:2015) - 09130000-9 - Нафта і дистиляти;)
Тендер Prozorro UA-2018-01-05-001930-a
Вимоги щодо товару визначаються в тендерній документації
Завершена
1 320 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 13 200.00 UAH
мін. крок: 1% або 13 200.00 UAH
Номер:
767ba172a396484e8de6c2e7b3f9f77e
Внутрішній номер закупівлі:
1658932
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-01-05-001930-a
Замовник:
Комишуваська селищна рада Оріхівського району Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
24912390
-
Адреса:
70530, Україна, Запорізька область, Комишуваха, Богдана Хмельницького, 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Заяц Надія Гаврилівна 030951724518 komishuvakha@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 320 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
13 200.00 UAH
Період уточнення:
05.01.2018 17:21 - 14.01.2018 00:00
Період прийому пропозицій:
05.01.2018 17:21 - 24.01.2018 00:00
Аукціон:
24.01.2018 15:08 - 24.01.2018 15:29
Період кваліфікації:
24.01.2018 15:29 - 26.01.2018 15:22
Період завантаження договору:
24.01.2018 15:29 - 13.02.2018 15:29
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92
Кількість
25000 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
70530, Україна, Запорізька область, смт. Комишуваха, АЗС учасника - переможця
На карті
Дизельне паливо
Кількість
18000 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
70530, Україна, Запорізька область, смт. Комишуваха, АЗС учасника - переможця
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Торговий дім "ЗАПОРІЖОІЛГРУП"
Оскарження: 24.01.2018 15:29 - 06.02.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38839332
-
Контактна особа:
Суслик Яна Германівна +380612771591 sale@zog.com.ua
-
Адреса:
69097, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Василя Сергієнка, б.1, кімната 4
Оскарження: 24.01.2018 15:29 - 06.02.2018 00:00
Початкова пропозиція
1 207 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 193 770.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.01.2018 15:22
Документи
12
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ" +380660865388 N.TOCKAYA@OREH.ZNP.COM.UA http://www.avias.ua
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, 49600, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ІВАНА АКІНФІЄВА, будинок 30, кімната 403
Початкова пропозиція
1 198 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 198 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
22
Скарги
0
Контракти
Номер:
24452a39fd704aa884541fae1163ffce
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-05-001930-a-a1
Постачальник:
ТОВ "Торговий дім "ЗАПОРІЖОІЛГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38839332
-
Контактна особа:
Суслик Яна Германівна +380612771591 sale@zog.com.ua
-
Адреса:
69097, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Василя Сергієнка, б.1, кімната 4
Номер договору:
ТЗТА0070218001
Сума договору:
1 193 770.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
07.02.2018 10:00
Статус:
Підписаний