-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бензин А-92, Дизельне паливо (код (ДК 021:2015) - 09130000-9 - Нафта і дистиляти;)
Тендер Prozorro UA-2018-01-05-001930-a
Вимоги щодо товару визначаються в тендерній документації
Завершена
1 320 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 13 200.00 UAH
мін. крок: 1% або 13 200.00 UAH
Період уточнення:
05.01.2018 17:21 - 14.01.2018 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим