• Відкриті торги
  • КЕП

Бензин А-92, Дизельне паливо (код (ДК 021:2015) - 09130000-9 - Нафта і дистиляти;)

1 193 770.00 UAH з ПДВ
Номер: 24452a39fd704aa884541fae1163ffce
Ідентифікатор договору: UA-2018-01-05-001930-a-a1
Постачальник: ТОВ "Торговий дім "ЗАПОРІЖОІЛГРУП"
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору: ТЗТА0070218001
Дата підписання: 07.02.2018 10:00
Період дії договору: до 31.12.2018 00:00
Сума договору: 1 193 770.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 193 770.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 25000 літр
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 70530, Україна, Запорізька область, смт. Комишуваха, АЗС учасника - переможця На карті
Дизельне паливо
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 18000 літр
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 70530, Україна, Запорізька область, смт. Комишуваха, АЗС учасника - переможця На карті