-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з проведення економічних досліджень визначення вартості фінансових інвестицій у дочірні, асоційовані та інші підприємства для цілей складання фінансової звітності
Тендер Prozorro UA-2022-12-13-018765-a
Завершена
1 700 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 502.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 502.00 UAH
Номер:
2eb61b377c1d401fbe3dbb31664a6523
Внутрішній номер закупівлі:
16238908
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-13-018765-a
Замовник:
Філія "Центр сервісного забезпечення" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40150237
-
Адреса:
03680, Україна, Київська область, Київ, вул.Тверська,5, кімн.104
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бондаренко Ігор Миколайович 380930403773 bondarenko.i.m@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 700 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.12.2022 16:08 - 18.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
13.12.2022 16:08 - 21.12.2022 10:00
Період кваліфікації:
21.12.2022 10:00 - 28.12.2022 17:05
Період завантаження договору:
03.01.2023 00:00 - 13.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 700 400.00 Лот 1.