-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з проведення економічних досліджень визначення вартості фінансових інвестицій у дочірні, асоційовані та інші підприємства для цілей складання фінансової звітності
Тендер Prozorro UA-2022-12-13-018765-a
Завершена
1 700 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 502.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 502.00 UAH
Період оскарження:
13.12.2022 16:08 - 18.12.2022 00:00
Нічого не знайдено.