• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з проведення економічних досліджень визначення вартості фінансових інвестицій у дочірні, асоційовані та інші підприємства для цілей складання фінансової звітності

Оголошено тендер

1 700 400.00 UAH
Номер: b7a9fdc433b84c5e9d4a58ece3726728
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-12-13-005380-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Філія "Центр сервісного забезпечення" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
Замовник: Філія "Центр сервісного забезпечення" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
Очікувана вартість: 1 700 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з проведення економічних досліджень визначення вартості фінансових інвестицій у дочірні, асоційовані та інші підприємства для цілей складання фінансової звітності
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень
Дата опублікування: 13.12.2022 16:00

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума0.00 UAH