-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Надання послуг охоронців
Тендер Prozorro UA-2017-12-26-000852-a
Завершена
320 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 6 400.00 UAH
мін. крок: 2% або 6 400.00 UAH
Номер:
3278c4b8113248e5a5a5e988e079ce2b
Внутрішній номер закупівлі:
1613239
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-12-26-000852-a
Замовник:
Відділ охорони здоров’я Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
39108632
-
Адреса:
08154, Україна, Київська область, місто Боярка, Київська обл., Києво-Святошинський район, м. Боярка, вул. Соборності, 51
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кадигроб Лідія Тимофіївна +380502121051 tendertorg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
320 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 400.00 UAH
Період уточнення:
26.12.2017 12:57 - 01.01.2018 13:02
Період прийому пропозицій:
26.12.2017 12:57 - 11.01.2018 13:02
Аукціон:
12.01.2018 11:06 - 12.01.2018 11:39
Період кваліфікації:
12.01.2018 11:39 - 16.01.2018 10:48
Період завантаження договору:
12.01.2018 11:39 - 01.02.2018 11:39
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Надання послуг охоронців
Кількість
1 послуга
Період постачання
22.01.2018 - 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОХОРОННА КОМПАНІЯ "КАРДИНАЛ-1"
Оскарження: 12.01.2018 11:39 - 27.01.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41422667
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОХОРОННА КОМПАНІЯ "КАРДИНАЛ-1" +380675739996 info@ok-kardinal.com.ua
-
Адреса:
Україна, 03039, м.Київ, ПРОСПЕКТ ВАЛЕРІЯ ЛОБАНОВСЬКОГО , будинок 119, офіс 221
Оскарження: 12.01.2018 11:39 - 27.01.2018 00:00
Початкова пропозиція
245 368.32 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
208 133.76 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.01.2018 10:48
Документи
46
Скарги
0
ПП "ОХОРОНА-005"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41149568
-
Контактна особа:
Ірина Коцун +380668617266 ohorona005@ukr.net
-
Адреса:
04205, Україна, Київ, м.Київ, ПРОСПЕКТ ОБОЛОНСЬКИЙ, будинок 35
Початкова пропозиція
284 832.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
208 216.32 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
15
Скарги
0
ТОВ "АРГУС АЛЬЯНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40261220
-
Контактна особа:
Евгений Сулима +380674084148 evgen_sulima@ukr.net
-
Адреса:
03022, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЖУКОВСЬКОГО ВАСИЛЯ, будинок 22 А
Початкова пропозиція
312 624.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
214 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
25
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕХНО ПРОТЕКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40570341
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕХНО ПРОТЕКТ" +380674697471 ANNA@NDOZOR.COM
-
Адреса:
Україна, 04080, м.Київ, ВУЛИЦЯ НОВОКОСТЯНТИНІВСЬКА, будинок 13/10
Початкова пропозиція
319 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
319 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
23
Скарги
0
Контракти
Номер:
b30184620c5540e98b1468751f15cee0
Ідентифікатор договору:
UA-2017-12-26-000852-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОХОРОННА КОМПАНІЯ "КАРДИНАЛ-1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41422667
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОХОРОННА КОМПАНІЯ "КАРДИНАЛ-1" +380675739996 info@ok-kardinal.com.ua
-
Адреса:
Україна, 03039, м.Київ, ПРОСПЕКТ ВАЛЕРІЯ ЛОБАНОВСЬКОГО , будинок 119, офіс 221
Номер договору:
29-2-Т
Сума договору:
208 133.76 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.01.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
29.01.2018 00:00
Статус:
Підписаний