-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Надання послуг охоронців
Тендер Prozorro UA-2017-12-26-000852-a
Завершена
320 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 6 400.00 UAH
мін. крок: 2% або 6 400.00 UAH
Період уточнення:
26.12.2017 12:57 - 01.01.2018 13:02
Відповідь надана
Надання пслуг охоронців
Номер:
84a21d1b3f3b4b399926216ffba266d6
Дата опублікування:
27.12.2017 13:26
Опис:
Доброго дня.
В тендерній документації в п. 4.3 ведеться мова про надання послуг одни постом охорони (1послуга). Також в Розділі VI. "Результати торгів та укладання договору про закупівлю" в п.4 (ПРОЕКТ ДОГОВОРУ) також ведеться мова про один цілодобовий пост охорони(...1.4. Місце надання послуг (об’єкт охорони): Центральна районна лікарня за адресою: м. Боярка, вул. Соборності,51. 1.5. Виконавець забезпечує охорону громадського порядку і громадської безпеки на об’єкті охорони та прилеглій території Замовника. Один пост цілодобовий щоденно з 8-00 до 8-00 наступного дня...)
А вже в Додатку №3 "ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ" в п.1 вже ведеться мова за Два цілодобових поста. Витяг:
"Два цілодобових пости щоденно з 8-00 до 8-00 наступного дня за місцем знаходження Замовника: м. Боярка вул. Соборності,51 (далі – об’єкт охорони)."
Прошу надати розяснення або внести зміни до Тендерної Документації. Дякую
Відповідь:
В додатку № 3 до ТД допущена механічна помилка, зміни до ТД будуть внесені. та опубліковані.
Дата відповіді:
27.12.2017 13:42