-
Відкриті торги
-
КЕП
Надання послуг охоронців
208 133.76
UAH з ПДВ
Номер:
b30184620c5540e98b1468751f15cee0
Ідентифікатор договору:
UA-2017-12-26-000852-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОХОРОННА КОМПАНІЯ "КАРДИНАЛ-1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41422667
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОХОРОННА КОМПАНІЯ "КАРДИНАЛ-1" +380675739996 info@ok-kardinal.com.ua
-
Адреса:
Україна, 03039, м.Київ, ПРОСПЕКТ ВАЛЕРІЯ ЛОБАНОВСЬКОГО , будинок 119, офіс 221
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
29-2-Т
Дата підписання:
29.01.2018 00:00
Період дії договору:
29.01.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору:
208 133.76 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 208 133.76 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Надання послуг охоронців
Кількість
1 послуга
Період постачання
22.01.2018 - 31.12.2018