-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Харчовий продукт для спеціальних медичних цілей: функціональне дитяче харчування для дітей від 1 року, хворих на фенілкетонурію та гіперфенілаланінемію ФКУ Нутрі 2 Концентрат/PKU Nutri 2 Concentrated або еквівалент; Функціональне дитяче харчування для дітей від 1 року та старше, хворих на фенілкетонурію ФКУ Нутрі 2 Енерджі/PKU Nutri 2 Еnergy або еквівалент (ДК 021:2015 – 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами)
Тендер Prozorro UA-2022-12-05-000373-a
Детальна інформація щодо предмету закупівлі у тендерній документації до цього оголошення.
Завершена
282 514.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 825.14 UAH
мін. крок: 1% або 2 825.14 UAH
Номер:
6fb0e8626765427fa523fce5e0831e12
Внутрішній номер закупівлі:
16089926
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-05-000373-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Добропільський центр первинної медико-санітарної допомоги" Добропільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37755220
-
Адреса:
85000, Україна, Донецька область, місто Добропілля, вулиця Першотравнева, будинок 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Іванівна Колодяжна +380627725415 kolod-1976@ukr.net https://dcpmsd.dn.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
282 514.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.12.2022 08:38 - 10.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
05.12.2022 08:38 - 13.12.2022 16:00
Період кваліфікації:
13.12.2022 16:02 - 19.12.2022 08:05
Період завантаження договору:
25.12.2022 00:00 - 04.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴282 514.00 Харчовий продукт для спеціальних медичних цілей: функціональне дитяче харчування для дітей від 1 року, хворих на фенілкетонурію та гіперфенілаланінемію ФКУ Нутрі 2 Концентрат/PKU Nutri 2 Concentrated або еквівалент; Функціональне дитяче харчування для дітей від 1 року та старше, хворих на фенілкетонурію ФКУ Нутрі 2 Енерджі/PKU Nutri 2 Еnergy або еквівалент (ДК 021:2015 – 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами)