-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Харчовий продукт для спеціальних медичних цілей: функціональне дитяче харчування для дітей від 1 року, хворих на фенілкетонурію та гіперфенілаланінемію ФКУ Нутрі 2 Концентрат/PKU Nutri 2 Concentrated або еквівалент; Функціональне дитяче харчування для дітей від 1 року та старше, хворих на фенілкетонурію ФКУ Нутрі 2 Енерджі/PKU Nutri 2 Еnergy або еквівалент (ДК 021:2015 – 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами)
Тендер Prozorro UA-2022-12-05-000373-a
Детальна інформація щодо предмету закупівлі у тендерній документації до цього оголошення.
Завершена
282 514.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 825.14 UAH
мін. крок: 1% або 2 825.14 UAH
Період оскарження:
05.12.2022 08:38 - 10.12.2022 00:00
Нічого не знайдено.