-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Харчовий продукт для спеціальних медичних цілей: функціональне дитяче харчування для дітей від 1 року, хворих на фенілкетонурію та гіперфенілаланінемію ФКУ Нутрі 2 Концентрат/PKU Nutri 2 Concentrated або еквівалент; Функціональне дитяче харчування для дітей від 1 року та старше, хворих на фенілкетонурію ФКУ Нутрі 2 Енерджі/PKU Nutri 2 Еnergy або еквівалент (ДК 021:2015 – 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами)
Оголошено тендер
282 514.00
UAH
Номер:
b9b6e6a54d6a4eb89d53deaaef90d8bf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-05-000053-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Добропільський центр первинної медико-санітарної допомоги" Добропільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37755220
-
Адреса:
85000, Україна, Донецька область, місто Добропілля, вулиця Першотравнева, будинок 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Добропільський центр первинної медико-санітарної допомоги" Добропільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37755220
-
Адреса:
85000, Україна, Донецька область, місто Добропілля, вулиця Першотравнева, будинок 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
282 514.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Харчовий продукт для спеціальних медичних цілей: функціональне дитяче харчування для дітей від 1 року, хворих на фенілкетонурію та гіперфенілаланінемію ФКУ Нутрі 2 Концентрат/PKU Nutri 2 Concentrated або еквівалент; Функціональне дитяче харчування для дітей від 1 року та старше, хворих на фенілкетонурію ФКУ Нутрі 2 Енерджі/PKU Nutri 2 Еnergy або еквівалент (ДК 021:2015 – 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами)
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до Постанови КМУ від 12.10.2022р. № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування"
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
05.12.2022 08:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписДобропільська ТГ
Сума282 514.00 UAH