• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Дріт зварювальний

увага внесені зміни в Додаток 3 ТД

Торги не відбулися

2 383 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 917.50 UAH
Номер: 3dec8b7998dc426a96a4af325513edf5
Внутрішній номер закупівлі: 15921273
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-11-18-009141-a   
Замовник: ФІЛІЯ "РЕФРИЖЕРАТОРНА ВАГОННА КОМПАНІЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Костецька Тетяна Миколаївна 380634525520 kostetska.t.m@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 383 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.11.2022 14:10 - 26.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 18.11.2022 14:10 - 29.11.2022 00:00
Аукціон: 29.11.2022 12:31 - 29.11.2022 12:54
Період кваліфікації: 29.11.2022 12:54 - 06.12.2022 15:16

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 383 500.00 Дріт зварювальний