-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дріт зварювальний
Оголошено тендер
2 383 500.00
UAH
Номер:
94febb3a25174af6b40fc92b1381e14c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-18-002775-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ "РЕФРИЖЕРАТОРНА ВАГОННА КОМПАНІЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081326
-
Адреса:
08502, Україна, Київська область, Фастів, 08502, Київська обл., місто Фастів, ВУЛИЦЯ АНДРІЯ ШЕПТИЦЬКОГО, будинок 1-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ФІЛІЯ "РЕФРИЖЕРАТОРНА ВАГОННА КОМПАНІЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081326
-
Адреса:
08502, Україна, Київська область, Фастів, 08502, Київська обл., місто Фастів, ВУЛИЦЯ АНДРІЯ ШЕПТИЦЬКОГО, будинок 1-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
2 383 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дріт зварювальний
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дроту
Дата опублікування:
18.11.2022 14:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 383 500.00 UAH