-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 -15540000-5 Сирні продукти (Сир твердий 45-50 % жирності, сир кисломолочний 9% жирності)
Тендер Prozorro UA-2017-12-14-002516-b
Код за ДК 021:2015 -15540000-5 Сирні продукти (Сир твердий 45-50 % жирності, сир кисломолочний 9% жирності)
Завершена
233 125.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 2 331.25 UAH
мін. крок: 1% або 2 331.25 UAH
Номер:
76733b3e2bd34539a5cb97fbcfec2bfa
Внутрішній номер закупівлі:
1561706
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-12-14-002516-b
Замовник:
Комунальний заклад «Люботинська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів “Дивосвіт”» Харківської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04591423
-
Адреса:
62433, Україна, Харківська обл., Харків, Харківська обл., місто Люботин, ВУЛИЦЯ КООПЕРАТИВНА, будинок 38/8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Петте Людмила +380577411037 mkab.lyubotin@internatkh.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
233 125.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 331.25 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
4 662.00 UAH
Період уточнення:
14.12.2017 15:38 - 23.12.2017 15:00
Період прийому пропозицій:
14.12.2017 15:38 - 02.01.2018 15:00
Аукціон:
03.01.2018 15:42 - 03.01.2018 16:03
Період кваліфікації:
03.01.2018 16:03 - 05.01.2018 14:59
Період завантаження договору:
05.01.2018 14:55 - 25.01.2018 14:55
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сир твердий 45-50 % жирності
Кількість
450 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Сир кисломолочний 9% жирності
Кількість
1700 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПЕРЕДРІЙ АНДРЕА ЕЛІЗАБЕТ ЮРІЇВНА
Оскарження: 03.01.2018 16:03 - 16.01.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2666501362
-
Контактна особа:
Андреа Елізабет Передрій +380573700151 andrea_elizabet@ukr.net
-
Адреса:
61064, Україна, Харківська область, місто Харків, ПРОВУЛОК ТИТАТЕНКІВСЬКИЙ, будинок 20, квартира 10
Оскарження: 03.01.2018 16:03 - 16.01.2018 00:00
Початкова пропозиція
232 527.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
232 527.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
05.01.2018 14:55
Документи
19
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ПЄМОВ ВЛАДИСЛАВ ІГОРОВИЧ
Оскарження: 05.01.2018 14:55 - 16.01.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2959806214
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ПЄМОВ ВЛАДИСЛАВ ІГОРОВИЧ +380676088670 vladpemov@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 61052, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ СЛОВ'ЯНСЬКА, будинок 10, квартира 58
Оскарження: 05.01.2018 14:55 - 16.01.2018 00:00
Початкова пропозиція
232 900.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
232 900.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.01.2018 14:59
Документи
70
Скарги
0
Контракти
Номер:
938b9f9a7673492483db48ed1e4ab5b0
Ідентифікатор договору:
UA-2017-12-14-002516-b-a1
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ПЄМОВ ВЛАДИСЛАВ ІГОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2959806214
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ПЄМОВ ВЛАДИСЛАВ ІГОРОВИЧ +380676088670 vladpemov@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 61052, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ СЛОВ'ЯНСЬКА, будинок 10, квартира 58
Номер договору:
3
Сума договору:
232 900.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.01.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
16.01.2018 00:01
Статус:
Підписаний