-
Відкриті торги
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 -15540000-5 Сирні продукти (Сир твердий 45-50 % жирності, сир кисломолочний 9% жирності)
Код за ДК 021:2015 -15540000-5 Сирні продукти (Сир твердий 45-50 % жирності, сир кисломолочний 9% жирності)
232 900.00
UAH без ПДВ
Номер:
938b9f9a7673492483db48ed1e4ab5b0
Ідентифікатор договору:
UA-2017-12-14-002516-b-a1
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ПЄМОВ ВЛАДИСЛАВ ІГОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2959806214
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ПЄМОВ ВЛАДИСЛАВ ІГОРОВИЧ +380676088670 vladpemov@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 61052, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ СЛОВ'ЯНСЬКА, будинок 10, квартира 58
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Опис:
Код за ДК 021:2015 -15540000-5 Сирні продукти (Сир твердий 45-50 % жирності, сир кисломолочний 9% жирності)
Номер договору:
3
Дата підписання:
16.01.2018 00:01
Період дії договору:
16.01.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
232 900.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сир твердий 45-50 % жирності
Кількість
450 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Сир кисломолочний 9% жирності
Кількість
1700 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018