-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 -15540000-5 Сирні продукти (Сир твердий 45-50 % жирності, сир кисломолочний 9% жирності)
Тендер Prozorro UA-2017-12-14-002516-b
Код за ДК 021:2015 -15540000-5 Сирні продукти (Сир твердий 45-50 % жирності, сир кисломолочний 9% жирності)
Завершена
233 125.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 2 331.25 UAH
мін. крок: 1% або 2 331.25 UAH
Період уточнення:
14.12.2017 15:38 - 23.12.2017 15:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим