-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Сир твердий та кисломолочний
Тендер Prozorro UA-2022-10-04-004215-a
Сир твердий та кисломолочний
Завершена
64 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 648.00 UAH
мін. крок: 1% або 648.00 UAH
Номер:
67cbc4467836400f9c22c1403a835d90
Внутрішній номер закупівлі:
15490536
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-10-04-004215-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОЛИВАНІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188257
-
Адреса:
51150, Україна, Дніпропетровська область, с. Поливанівка, вул. Центральна, буд. 157
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лідія Копійко +380977148232 polivanovka_ddi@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
64 800.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
648.00 UAH
Період уточнення:
04.10.2022 11:53 - 10.10.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
04.10.2022 11:53 - 20.10.2022 11:52
Аукціон:
21.10.2022 12:53 - 21.10.2022 13:16
Період кваліфікації:
21.10.2022 13:16 - 24.10.2022 11:05
Період завантаження договору:
24.10.2022 11:05 - 13.11.2022 11:05
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сир твердий та кисломолочний
Кількість
420 кілограм
Період постачання
до 20.12.2022
Місце постачання
51150, Україна, Дніпропетровська область, с.Поливанівка, вул. Центральна, 157
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ЛАВЕРНА СМАК
Оскарження: 24.10.2022 11:05 - 03.11.2022 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40375543
-
Контактна особа:
Пасічниченко Сергій Костантинович +380996199487 laverna.smak@gmail.com
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, Новомосковськ, вул.Жлуктенка академіка, буд. 255
Оскарження: 24.10.2022 11:05 - 03.11.2022 23:00
Початкова пропозиція
52 830.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
52 830.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.10.2022 11:05
Відповіді на вимоги
10
Документи
57
Скарги
0
ТОВ ПРИДНІПРОВСЬКА ПЕРЛИНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
40986912
-
Контактна особа:
Клименко Ганна +380993206613 dnepr.pearl@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул. Киргизька, 3/23
Початкова пропозиція
53 460.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
53 460.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
60
Скарги
0
Контракти
Номер:
fa451bb6136c41c1aad8aa02fb91dbfa
Ідентифікатор договору:
UA-2022-10-04-004215-a-a1
Постачальник:
ТОВ ЛАВЕРНА СМАК
×
-
Код ЄДРПОУ:
40375543
-
Контактна особа:
Пасічниченко Сергій Костантинович +380996199487 laverna.smak@gmail.com
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, Новомосковськ, вул.Жлуктенка академіка, буд. 255
Номер договору:
125
Сума договору:
52 830.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
44 025.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.11.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
08.11.2022 08:37
Статус:
Виконаний