-
Відкриті торги
-
КЕП
Сир твердий та кисломолочний
52 830.00
UAH з ПДВ
Номер:
fa451bb6136c41c1aad8aa02fb91dbfa
Ідентифікатор договору:
UA-2022-10-04-004215-a-a1
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОЛИВАНІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188257
-
Контактна особа:
Лідія Копійко +380977148232 polivanovka_ddi@meta.ua
-
Адреса:
51150, Україна, Дніпропетровська область, с. Поливанівка, вул. Центральна, буд. 157
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ ЛАВЕРНА СМАК
×
-
Код ЄДРПОУ:
40375543
-
Контактна особа:
Пасічниченко Сергій Костантинович +380996199487 laverna.smak@gmail.com
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, Новомосковськ, вул.Жлуктенка академіка, буд. 255
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Номер договору:
125
Дата підписання:
08.11.2022 08:37
Період дії договору:
08.11.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
52 830.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 8 805.00 UAH)
Оплачено:
52 830.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 8 805.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сир твердий та кисломолочний
Кількість
420 кілограм
Період постачання
до 20.12.2022
Місце постачання
51150, Україна, Дніпропетровська область, с.Поливанівка, вул. Центральна, 157
На карті