-
Відкриті торги
-
КЕП
Сир твердий та кисломолочний
Оголошено тендер
64 800.00
UAH
Номер:
d20aa847f336423da5aae7cf12a634ca
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-09-26-001954-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОЛИВАНІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188257
-
Адреса:
51150, Україна, Дніпропетровська область, с. Поливанівка, вул. Центральна, буд. 157
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОЛИВАНІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188257
-
Адреса:
51150, Україна, Дніпропетровська область, с. Поливанівка, вул. Центральна, буд. 157
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
64 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сир твердий та кисломолочний
Примітки:
Сир твердий та кисломолочний
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продукти
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
26.09.2022 15:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума64 800.00 UAH