• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги по технічному обслуговуванню внутрішніх електро та тепломереж за адресою: Одеська область, Одеський район, село Петрове, вулиця Миру 11

Завершена

252 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 260.00 UAH
Номер: 073e209218c644f8b31a861051902b9d
Внутрішній номер закупівлі: 15484092
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-10-03-008594-a   
Замовник: КЗ Центр культури та дозвілля Вигодянської сільської ради Одеського району, Одеської області
Контактна особа: Котенко Неоніла Сергіївна +380688049250 centrkulturitadozvila622@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 252 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 260.00 UAH
Період уточнення: 03.10.2022 16:05 - 09.10.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 03.10.2022 16:05 - 19.10.2022 00:00
Аукціон: 19.10.2022 13:59 - 19.10.2022 14:22
Період кваліфікації: 19.10.2022 14:22 - 10.11.2022 15:59
Період завантаження договору: 10.11.2022 15:59 - 30.11.2022 15:59
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги по технічному обслуговуванню внутрішніх електро та тепломереж за адресою: Одеська область, Одеський район, село Петрове, вулиця Миру 11
Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 67620, Україна, Одеська область, Одеський р-н., с.Вигода, вул.Центральна буд.46 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Андренко Ігор Андрійович

Оскарження: 04.11.2022 12:55 - 15.11.2022 00:00
Початкова пропозиція 230 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
230 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.11.2022 12:55
Відповіді на вимоги 10
Документи 33
Скарги 0
ФОП Пшеничний Юрій Григорович

Оскарження: 10.11.2022 15:59 - 21.11.2022 00:00
Початкова пропозиція 252 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
252 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.11.2022 15:59
Відповіді на вимоги 10
Документи 36
Скарги 0

Контракти

Номер: fc62536a30604958b6b4d7a7a169fa31
Ідентифікатор договору: UA-2022-10-03-008594-a-b2
Постачальник: ФОП Пшеничний Юрій Григорович
Номер договору: 138
Сума договору: 252 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.11.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання: 28.11.2022 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір _138_pdf.pdf
p7s
sign.p7s