-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги по технічному обслуговуванню внутрішніх електро та тепломереж за адресою: Одеська область, Одеський район, село Петрове, вулиця Миру 11
Оголошено тендер
252 000.00
UAH
Номер:
1b6a0f6ddcee43228353b9d3d19fecef
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-10-03-002312-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КЗ Центр культури та дозвілля Вигодянської сільської ради Одеського району, Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44582495
-
Адреса:
67620, Україна, Одеська область, Одеський район село Вигода, вулиця Центральна будинок 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КЗ Центр культури та дозвілля Вигодянської сільської ради Одеського району, Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44582495
-
Адреса:
67620, Україна, Одеська область, Одеський район село Вигода, вулиця Центральна будинок 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
252 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги по технічному обслуговуванню внутрішніх електро та тепломереж за адресою: Одеська область, Одеський район, село Петрове, вулиця Миру 11
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
03.10.2022 16:01
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги по технічному обслуговуванню внутрішніх електро та тепломереж за адресою: Одеська область, Одеський район, село Петрове, вулиця Миру 11
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума252 000.00 UAH