-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги по технічному обслуговуванню внутрішніх електро та тепломереж за адресою: Одеська область, Одеський район, село Петрове, вулиця Миру 11
252 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
fc62536a30604958b6b4d7a7a169fa31
Ідентифікатор договору:
UA-2022-10-03-008594-a-b2
Замовник:
КЗ Центр культури та дозвілля Вигодянської сільської ради Одеського району, Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44582495
-
Контактна особа:
Котенко Неоніла Сергіївна +380688049250 centrkulturitadozvila622@gmail.com
-
Адреса:
67620, Україна, Одеська область, Одеський район село Вигода, вулиця Центральна будинок 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Пшеничний Юрій Григорович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3495304158
-
Контактна особа:
Пшеничний Юрій Григорович +380675312090 y.psheniychniy.tema@gmail.com
-
Адреса:
37830, Україна, Полтавська область, село Мусіївка, вул. Лісна, 16
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
138
Дата підписання:
28.11.2022 00:00
Період дії договору:
28.11.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору:
252 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги по технічному обслуговуванню внутрішніх електро та тепломереж за адресою: Одеська область, Одеський район, село Петрове, вулиця Миру 11
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
67620, Україна, Одеська область, Одеський р-н., с.Вигода, вул.Центральна буд.46
На карті
Внесені зміни
- Зміни встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS, регульованих цін (тарифів), нормативів, середньозважених цін на електроенергію на ринку "на добу наперед", що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Постанова)
Номер:
f1599742e3134e9d9f05be17b8cf3bf5
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ДК 021:2015 45310000-3(Електромонтажні роботи) на ДК 021:2015 09323000-9(Централізоване опалення)
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
09.12.2022 00:00
Статус:
Опубліковано