-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Цемент М500 ( Портландцемент)
Тендер Prozorro UA-2022-10-03-008416-a
Цемент М500 ( Портландцемент)
Завершена
57 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 576.00 UAH
мін. крок: 1% або 576.00 UAH
Номер:
8624fa97370b4acc977c90735f5b11aa
Внутрішній номер закупівлі:
15483902
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-10-03-008416-a
Замовник:
Липоводолинська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04390972
-
Адреса:
42500, Україна, Сумська область, Липова Долина, Полтавська,32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мусієнко Лідія Василівна +380545251191 ldolsr2014@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
57 600.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
576.00 UAH
Період уточнення:
03.10.2022 15:57 - 15.10.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
03.10.2022 15:57 - 25.10.2022 00:00
Аукціон:
25.10.2022 11:25 - 25.10.2022 12:00
Період кваліфікації:
25.10.2022 12:00 - 27.10.2022 14:49
Період завантаження договору:
27.10.2022 14:49 - 16.11.2022 14:49
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата за Товар здійснюється шляхом перерахування грошових коштів з поточного рахунку Покупця протягом 7 (семи) банківських днів з дати підписання видаткової накладної на Товар та на підставі отриманого Покупцем оригіналу належним чином оформленого рахунку від Постачальника. Покупець має право повернути рахунок Постачальникові без здійснення оплати в разі неналежного оформлення документів згідно даного Договору (відсутність печатки, підписів тощо). Всі розрахунки за даним Договором здійснюються у національній валюті України
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цемент М500 ( Портландцемент)
Кількість
320 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
42500, Україна, Сумська область, Роменський район, смт. Липова Долина, вул. Полтавська,32
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "КВА"
Оскарження: 27.10.2022 14:49 - 06.11.2022 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39720797
-
Контактна особа:
Віктор Кондратенко +380992904966 kvabud@gmail.com
-
Адреса:
37333, Україна, Полтавська область, Гадяцький р-н, село Петрівка-Роменська,, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 6, кімната 1
Оскарження: 27.10.2022 14:49 - 06.11.2022 23:00
Початкова пропозиція
44 800.32 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
44 800.32 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.10.2022 14:49
Відповіді на вимоги
11
Документи
20
Скарги
0
ТОВ "Керамфорт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37970326
-
Контактна особа:
Анатоліївна Альона 380669314772 KERAMFORT@GMAIL.COM http://keramfort.com.ua
-
Адреса:
40021, Україна, Сумська область, Суми, м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва 152/41
Початкова пропозиція
49 920.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
48 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
21
Скарги
0
ТОВ "Епіцентр К"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32490244
-
Контактна особа:
Мірошниченко Ігор Юрійович 0953068643, 044-561-27-53 SU.TENDER@EPICENTRK.COM https://epicentrk.ua
-
Адреса:
04128 , Україна, Київська область, Київ, 04128, м.Київ, ВУЛИЦЯ БЕРКОВЕЦЬКА, будинок 6-К
Початкова пропозиція
50 937.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
48 115.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
65
Скарги
0
ПП "МОНОЛІТ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40353886
-
Контактна особа:
Світлана Беспала +380957151135 monolit.tender2@gmail.com
-
Адреса:
40007, Україна, Сумська область, місто Суми, ВУЛИЦЯ ПРОМИСЛОВА, будинок 2
Початкова пропозиція
55 401.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
48 763.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
27
Скарги
0
Контракти
Номер:
87ae70a8146d47bf9da8cef8fa9ea9c9
Ідентифікатор договору:
UA-2022-10-03-008416-a-c1
Постачальник:
ТОВ "КВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39720797
-
Контактна особа:
Віктор Кондратенко +380992904966 kvabud@gmail.com
-
Адреса:
37333, Україна, Полтавська область, Гадяцький р-н, село Петрівка-Роменська,, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 6, кімната 1
Номер договору:
190
Сума договору:
44 800.32 UAH з ПДВ
Сума договору:
37 333.60 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.11.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
08.11.2022 00:00
Статус:
Виконаний