-
Відкриті торги
-
КЕП
Цемент М500 ( Портландцемент)
44 800.32
UAH з ПДВ
Номер:
87ae70a8146d47bf9da8cef8fa9ea9c9
Ідентифікатор договору:
UA-2022-10-03-008416-a-c1
Замовник:
Липоводолинська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04390972
-
Контактна особа:
Мусієнко Лідія Василівна +380545251191 ldolsr2014@ukr.net
-
Адреса:
42500, Україна, Сумська область, Липова Долина, Полтавська,32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "КВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39720797
-
Контактна особа:
Віктор Кондратенко +380992904966 kvabud@gmail.com
-
Адреса:
37333, Україна, Полтавська область, Гадяцький р-н, село Петрівка-Роменська,, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 6, кімната 1
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Номер договору:
190
Дата підписання:
08.11.2022 00:00
Період дії договору:
08.11.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору:
44 800.32 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 7 466.72 UAH)
Оплачено:
44 800.32 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 7 466.72 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цемент М500 ( Портландцемент)
Кількість
320 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
42500, Україна, Сумська область, Роменський район, смт. Липова Долина, вул. Полтавська,32
На карті