-
Відкриті торги
-
КЕП
Цемент М500 ( Портландцемент)
Оголошено тендер
57 600.00
UAH
Номер:
df5a7a79f9f040139213a63a4eea375e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-10-03-001583-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Липоводолинська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04390972
-
Адреса:
42500, Україна, Сумська область, Липова Долина, Полтавська,32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Липоводолинська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04390972
-
Адреса:
42500, Україна, Сумська область, Липова Долина, Полтавська,32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
57 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Цемент М500 ( Портландцемент)
Примітки:
Цемент М500 ( Портландцемент)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
03.10.2022 14:28
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Цемент М500 ( Портландцемент)
Кількість
320 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума57 600.00 UAH