-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Сирні продукти згідно коду CPV за ДК 021:2015 15540000-5 (Сир кисломолочний, сир твердий).
Тендер Prozorro UA-2017-12-04-000065-a
Детальний опис предмета закупівлі - у додатку №2, кваліфікаційні критерії до учасників - у додатку № 3 та 4, умови поставки та оплати - у проекті договору у додатку №5.
Завершена
335 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 2 000.00 UAH
Номер:
359485f4089e47e2bf9b0df887320e2f
Внутрішній номер закупівлі:
1539571
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-12-04-000065-a
Замовник:
Дошкільний навчальній заклад №17 "Сонечко" м.Курахове комунальної форми власності загального розвитку Курахівської міської ради Мар`їнського району Донецької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26127075
-
Адреса:
85612, Україна, Донецька область, місто Курахове, проспект Запорізький, 12Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яригіна Енга Сергіївна +380627832662 dnz.sonechko17@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
335 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 000.00 UAH
Період уточнення:
04.12.2017 09:05 - 09.12.2017 13:00
Період прийому пропозицій:
04.12.2017 09:05 - 19.12.2017 13:00
Аукціон:
20.12.2017 12:11 - 20.12.2017 12:44
Період кваліфікації:
20.12.2017 12:44 - 22.12.2017 15:47
Період завантаження договору:
22.12.2017 15:45 - 11.01.2018 15:45
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сирні продукти згідно коду CPV за ДК 021:2015 15540000-5 (Сир кисломолочний, сир твердий).
Кількість
4500 кілограм
Період постачання
01.01.2018 - 31.12.2018
Місце постачання
85612, Україна, Донецька область, місто Курахове, дошкільні навчальні заклади
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Сазонова Валентина Василівна
Оскарження: 20.12.2017 12:44 - 02.01.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
1907013503
-
Контактна особа:
Сазонова Валентина Василівна +380508449848 sad.kur@ukr.net
-
Адреса:
85612, Україна, Донецька область, Курахове, м. Курахове, пр-т Запорізький, буд. 44, кв. 3
Оскарження: 20.12.2017 12:44 - 02.01.2018 00:00
Початкова пропозиція
276 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
175 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
22.12.2017 15:45
Документи
29
Скарги
0
ТОВ "Екоіллічпродукт"
Оскарження: 22.12.2017 15:45 - 02.01.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37121709
-
Контактна особа:
Татьяна Павлусенко +380974292568 pavlusenko.kt@gmail.com
-
Адреса:
87500, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Свободи, 20
Оскарження: 22.12.2017 15:45 - 02.01.2018 00:00
Початкова пропозиція
295 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
199 990.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.12.2017 15:47
Документи
39
Скарги
0
ФОП Романова Світлана Вікторівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2726914346
-
Контактна особа:
Романова Світлана Вікторівна +380667920796 svitlana_romanova@mail.ua
-
Адреса:
85321, Україна, Донецька область, місто Димитров, кв-л. 40, б.1, кв.21
Початкова пропозиція
275 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
199 999.99 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
ТОВ "ПРОДИНФО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35636927
-
Контактна особа:
Матронкін Дмитро Валерійович +380505985968 produnfo@i.ua
-
Адреса:
87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Громової, б. 63, офіс 2
Початкова пропозиція
229 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
222 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
8
Скарги
0
Контракти
Номер:
ebd6fda1626f403fb2a6071d091ada57
Ідентифікатор договору:
UA-2017-12-04-000065-a-a1
Постачальник:
ТОВ "Екоіллічпродукт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37121709
-
Контактна особа:
Татьяна Павлусенко +380974292568 pavlusenko.kt@gmail.com
-
Адреса:
87500, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Свободи, 20
Номер договору:
12
Сума договору:
199 990.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.01.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
04.01.2018 00:00
Статус:
Підписаний