• Відкриті торги
  • КЕП

Сирні продукти згідно коду CPV за ДК 021:2015 15540000-5 (Сир кисломолочний, сир твердий).

199 990.00 UAH з ПДВ
Номер: ebd6fda1626f403fb2a6071d091ada57
Ідентифікатор договору: UA-2017-12-04-000065-a-a1
Постачальник: ТОВ "Екоіллічпродукт"
Класифікатор ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Номер договору: 12
Дата підписання: 04.01.2018 00:00
Період дії договору: 04.01.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору: 199 990.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 199 990.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сирні продукти згідно коду CPV за ДК 021:2015 15540000-5 (Сир кисломолочний, сир твердий).
Код ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продукти
Кількість 4500 кілограм
Період постачання 01.01.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 85612, Україна, Донецька область, місто Курахове, дошкільні навчальні заклади На карті