-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Сирні продукти згідно коду CPV за ДК 021:2015 15540000-5 (Сир кисломолочний, сир твердий).
Тендер Prozorro UA-2017-12-04-000065-a
Детальний опис предмета закупівлі - у додатку №2, кваліфікаційні критерії до учасників - у додатку № 3 та 4, умови поставки та оплати - у проекті договору у додатку №5.
Завершена
335 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 2 000.00 UAH
Період уточнення:
04.12.2017 09:05 - 09.12.2017 13:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим