-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
28.13.3 Частини помп і компресорів (42124000-4 Частини насосів, компресорів, двигунів або моторів ) 28.13.32-00.00 Запасні частини до компресорів
Тендер Prozorro UA-2016-07-19-000127-b
30 найменувань. Детальну інформацію надано у тендерній документації
Завершена
100 020.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 500.10 UAH
мін. крок: 0.5% або 500.10 UAH
Номер:
2e7d3cd1ccb547e08519de2f44daaac3
Внутрішній номер закупівлі:
153728
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-07-19-000127-b
Замовник:
Центральна ЕС ДП «НЕК «Укренерго»
×
-
Код ЄДРПОУ:
24361553
-
Адреса:
01032,, Україна, Київська обл., Київ, КИЕВ, вул. С. Петлюри, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Немна О.М. (044)239-46-07 sztp@rdc.centre.energy.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42124000-4 Частини насосів, компресорів, двигунів або моторівАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
100 020.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
500.10 UAH
Період уточнення:
19.07.2016 11:03 - 25.07.2016 10:00
Період прийому пропозицій:
19.07.2016 11:03 - 04.08.2016 10:00
Аукціон:
05.08.2016 15:34 - 05.08.2016 16:01
Період кваліфікації:
05.08.2016 16:01 - 15.08.2016 10:15
Період завантаження договору:
12.08.2016 11:01 - 01.09.2016 11:01
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
28.13.3 Частини помп і компресорів (42124000-4 Частини насосів, компресорів, двигунів або моторів ) 28.13.32-00.00 Запасні частини до компресорів
×
-
ДК 016:2010:
28.13.3 Частини помп і компресорів
Кількість
203 штуки
Період постачання
до 30.12.2016
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Торгово-промислова компанія "Анико"
Оскарження: 05.08.2016 16:01 - 22.08.2016 11:01
×
-
Код ЄДРПОУ:
34253187
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Торгово-промислова компанія "Анико" +380487972200 tpkaniko@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 65009, м. Одеса, вул. Тополева, 14/1, кв. 81
Оскарження: 05.08.2016 16:01 - 22.08.2016 11:01
Початкова пропозиція
89 970.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
82 647.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
12.08.2016 11:01
Документи
16
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Укркомпресормаш-Сервіс"
Оскарження: 12.08.2016 11:01 - 25.08.2016 10:15
×
-
Код ЄДРПОУ:
36407076
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Укркомпресормаш-Сервіс" +380442437701 ukm-service@ukr.net http://www.ukms.com.ua
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 03151 м. Київ, вул. Ушинського, буд.38.
Оскарження: 12.08.2016 11:01 - 25.08.2016 10:15
Початкова пропозиція
94 996.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
82 647.22 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.08.2016 10:15
Документи
15
Скарги
0
ПАО "Науково-виробниче акціонерне товариство ВНДІкомпресормаш"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00220434
-
Контактна особа:
Анна Опанасенко +380542674087 to@nicmas.com
-
Адреса:
40020, Украина, Сумская, м. Суми, Курський проспект, 6
Початкова пропозиція
89 320.92 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
88 319.90 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
24d6224cc8904c3a9593063e1ca58183
Ідентифікатор договору:
UA-2016-07-19-000127-b-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Укркомпресормаш-Сервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36407076
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Укркомпресормаш-Сервіс" +380442437701 ukm-service@ukr.net http://www.ukms.com.ua
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 03151 м. Київ, вул. Ушинського, буд.38.
Номер договору:
90-1/3497-16
Сума договору:
82 647.22 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2016 00:00 - 31.01.2017 00:00
Дата підписання:
31.08.2016 00:00
Статус:
Підписаний