-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
28.13.3 Частини помп і компресорів (42124000-4 Частини насосів, компресорів, двигунів або моторів ) 28.13.32-00.00 Запасні частини до компресорів
Тендер Prozorro UA-2016-07-19-000127-b
30 найменувань. Детальну інформацію надано у тендерній документації
Завершена
100 020.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 500.10 UAH
мін. крок: 0.5% або 500.10 UAH
Нічого не знайдено.