-
Відкриті торги
-
КЕП
28.13.3 Частини помп і компресорів (42124000-4 Частини насосів, компресорів, двигунів або моторів ) 28.13.32-00.00 Запасні частини до компресорів
82 647.22
UAH з ПДВ
Номер:
24d6224cc8904c3a9593063e1ca58183
Ідентифікатор договору:
UA-2016-07-19-000127-b-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Укркомпресормаш-Сервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36407076
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Укркомпресормаш-Сервіс" +380442437701 ukm-service@ukr.net http://www.ukms.com.ua
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 03151 м. Київ, вул. Ушинського, буд.38.
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Номер договору:
90-1/3497-16
Дата підписання:
31.08.2016 00:00
Період дії договору:
31.08.2016 00:00 - 31.01.2017 00:00
Сума договору:
82 647.22 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 82 647.22 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
28.13.3 Частини помп і компресорів (42124000-4 Частини насосів, компресорів, двигунів або моторів ) 28.13.32-00.00 Запасні частини до компресорів
×
-
ДК 016:2010:
28.13.3 Частини помп і компресорів
Кількість
203 штуки
Період постачання
до 30.12.2016